Twój biznes jest dla nas najważniejszy, formalności zostaw nam!

Adres
Jarzębinowa 10, Piaseczno

Współpraca z BIURO360

DLA KOGO

Naszych Klientów słuchamy z najwyższym skupieniem. Ich potrzeby są zawsze w centrum naszej uwagi, dlatego proponowane przez nas rozwiązania są szyte na miarę tak, aby w pełni odpowiadały Ich oczekiwaniom.

Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu posiadamy w swoim portfolio zarówno Klientów indywidualnych, prowadzących działalność gospodarczą, małe firmy rodzinne, aż po średnie przedsiębiorstwa wymagające pełnej księgowości.

Dla Młodych Przedsiębiorców przygotowaliśmy specjalny pakiet „Udany Start”, który pozwoli Im płynnie wejść na rynek i od samego początku skupić się na własnym biznesie.

JAK ZACZĄĆ

Przede wszystkim zachęcamy do kontaktu z nami 😊

Nawet krótka rozmowa telefoniczna lub osobista pozwoli nam lepiej zrozumieć Twoje potrzeby związane z księgowością czy obsługą kadr oraz poznać sposób działania Twojej Firmy. To umożliwi nam przygotowanie oferty skrojonej dokładnie na miarę Twoich oczekiwań.

Następne kroki są już dużo prostsze:

  1. Podpisanie umowy o współpracy – umowę możemy podpisać za pomocą bezpiecznego podpisu elektronicznego, lub tradycyjnie – sam wybierasz, która forma jest dla Ciebie wygodniejsza.

  2. Dostęp do systemu online – bez żadnych dodatkowych opłat otrzymujesz dostęp do naszego systemu, w którym w każdej chwili masz pełen wgląd w finanse swojego przedsiębiorstwa – z łatwością wystawiasz faktury, analizujesz należności i masz stały dostęp do archiwum, dokumentacji i wyników finansowych swojej Firmy – online!
  3. Dostarczanie dokumentów – możesz je do nas przynieść, przysłać kurierem, albo – oszczędzając czas, pieniądze i energię – przesłać je wygodnie online.

Jeśli chciałbyś się do nas przenieść z innego biura rachunkowego – chętnie pomożemy Ci sprawnie przenieść Twoje dokumenty.