Twój biznes jest dla nas najważniejszy, formalności zostaw nam!

Adres
Jarzębinowa 10, Piaseczno

Biuro rachunkowe Piaseczno

Witamy w BIURO360, nowoczesnym biurze rachunkowym w Piasecznie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wieloletniemu doświadczeniu wychodzimy na przeciw nawet najwyższym oczekiwaniom naszych Klientów.

Nasze biuro rachunkowe prowadzi księgowość online!

Doradzimy i pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą formę opodatkowania.
Naszą wiedzą i doświadczeniem wesprzemy strategię rozwoju Twojej firmy.
Oferujemy również kompleksową obsługę spółek oraz podmiotów prowadzących Księgi Handlowe – tradycyjnie lub online.

Pakiet „Udany Start”

Pakiet „Udany Start” to program stworzony specjalnie z myślą o Młodych Przedsiębiorcach. Cenimy ludzi przedsiębiorczych i pełnych pasji, dlatego chcielibyśmy – od A do Z – wspierać ich w pierwszych krokach biznesu. Chętnie pomożemy założyć własną firmę, zajmiemy się wszelkimi formalnościami i kontaktami z Urzędami tak, aby umożliwić naszym Klientom gładki i szybki start na rynku.

Z nami, mając zapewnioną kompleksową pomoc w procesie tworzenia Twojego biznesu, możesz bez przeszkód skupić się na swoich zadaniach.

  • Pomożemy Ci założyć swoją własną działalność lub spółkę
  • Zadbamy o RODO – Nie martw się Rozporządzeniem, które spędza sen z powiek wielu przedsiębiorcom. Zajmiemy się zarówno audytem procesów, opracowaniem dokumentów jak i kompleksowym wdrożeniem systemu w Twojej firmie.
  • Oferujemy również Outsourcing ABI / IODO – jest to sprawdzona, skuteczna, a przede wszystkim bezpieczna forma zadbania o obowiązki związane z ochroną danych osobowych.
  • Zajmiemy się Twoją księgowością i obsługą kadrowo-płacową
  • Oferowany przez nas Bezpieczny Podpis Elektroniczny ułatwi życie każdego Przedsiębiorcy
  • Dodatkowo zaprojektujemy – specjalnie dla Ciebie – nieszablonową, autorską stronę internetową zgodną z Twoją wizją – zupełnie GRATIS

Dlaczego on-line?

Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy internetowy format biura rachunkowego. Dla naszych Klientów łączy się to z konkretnymi, wymiernymi korzyściami, takimi jak:

  • Wygoda dostarczania dokumentów – nie musisz tracić czasu na wizyty w biurze rachunkowym, dokumenty wprowadzasz poprzez konto online, bezpośrednio do systemu księgowego, ale jeśli wolisz możesz nam je przysłać kurierem lub odwiedzić nas osobiście.
  • Dostęp do bezpłatnego programu fakturującego COMARCH iFaktury24 – COMARCH ERP XT w ramach indywidualnego konta Klienta.
  • Stały dostęp do wyników finansowych, analiz i dokumentów księgowych swojej firmy z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu, z dowolnego miejsca na świecie.
  • Przejmujemy pełną odpowiedzialność za prowadzoną dokumentację, a w razie potrzeby będziemy reprezentować Cię w kontaktach z Urzędami.

Dzięki takim rozwiązaniom jesteśmy w stanie skutecznie obsługiwać naszych Klientów bez względu na lokalizację prowadzonej przez Nich działalności.

Fakturuj bezpłatnie z Comarch ERP XT

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo powierzonych nam danych jest dla nas sprawą priorytetową. Dokładamy wszelkich starań, aby stale podnosić poziom naszych zabezpieczeń. Pracujemy na najnowocześniejszym parku maszynowym, codziennie tworzymy kopie zapasowe, monitorujemy aktywności oprogramowania, a połączenia z naszymi serwerami szyfrujemy przy użyciu protokołu SSL.

Stosujemy się także do wszelkich wymogów prawnych związanych z gromadzeniem i przechowywaniem danych.

Dzięki temu mamy pewność, że powierzone nam informacje są w pełni chronione i bezpieczne.

Aktualności